Найкращий вибір твердосплавного металообробного інструменту тел./факс +38(0432) 57-92-06, +38(0432) 55-05-89

Товариство з обмеженою відповідальністю "ВПТ-УКРАЇНА" з 2004 року упевнено працює на ринку твердосплавного металообробного і вимірювального інструменту. Ми є офіційними представниками відомих виробників інструменту: компанії "DORMER PRAMET", компанії Corun Holding doo, ТОВ "ВПТ-НН", ТОВ "ВІРІАЛ", ТОВ "НПФ "Екомед-Комплекс", ТОВ НПО "Промін", ТОВ "ПК "МІОН", ТОВ "КРІН", ТОВ "ФЕРТА" та ін.

Мета нашої діяльності - забезпечення замовника високоякісним металоріжучим інструментом за прийнятними цінами.

ТОВ "ВПТ-УКРАЇНА" має заслужену репутацію надійного ділового партнера. Виконання договірних зобов'язань - для нас справа честі. Тому з нами із задоволенням працюють багато підприємств України, для яких основним профілем діяльності є металообробка, а також підприємства залізниці України, які закуповують у нас пластини та різці.

Ми отримуємо твердосплавний ріжучий інструмент виключно від підприємств - виробників, тому гарантуємо його якість і маємо можливість поставляти продукцію за конкурентоздатною ціною, на прийнятних для замовника умовах (оплата за фактом постачання, відстрочення платежу, гнучка система знижок і так далі).

Завдяки високій якості і оптимальному співвідношенню "ціна / якість" твердосплавний інструмент, який ми представляємо, отримав хорошу репутацію на світовому ринку, і успішно експлуатується на підприємствах машинобудування, суднобудування, металургійних, гірничо-збагачувальних комбінатах багатьох країн світу. Його міцність гарантується виробником і не поступається кращим аналогам відомих європейських брендів.

Наші фахівці завжди готові надати Вам допомогу в оптимальному підборі необхідного твердосплавного інструменту і його впровадженню у виробництво. Для визначення економічної доцільності використання пропонованого нами токарного і фрезерного інструменту, на Вашому підприємстві можливе проведення його порівняльних і тестових випробувань.

Приймаємо замовлення на виготовлення інструменту по кресленнях замовника.

ТОВ «ВПТ-Україна»

Україна 21009 м. Вінниця,

вул. Київська 16, оф. 516

тел. +38(0432) 57-92-06

тел./факс +38(0432) 55-05-89

E-mail: vpt.ukraina@gmail.com

Твердосплавний ріжучий інструмент по найкращим цінам в Україні.

Всі права захищено. Розробка сайту - «Webhit»