Найкращий вибір твердосплавного металообробного інструменту тел./факс +38(0432) 57-92-06, +38(0432) 55-05-89

Товариство з обмеженою відповідальністю "ВПТ-УКРАЇНА" з 2004 року упевнено працює на ринку твердосплавного металообробного і вимірювального інструменту. Ми є офіційними представниками відомих виробників обладнання, приладів та інструменту : компанії "DORMER PRAMET", компанії Corun Holding doo, "ANDRE ABRASIVE ARTICLES", "RUKO GmbH Präzisionswerkzeuge", ТОВ "Запорізький інструментальний завод", ТОВ "ФЕРТА", ТОВ НВП "МАСТАК", ПрАТ "Іршавський абразивний завод", та ін.

Мета нашої діяльності - забезпечення замовника високоякісним металоріжучим та абразивним інструментом і обладнанням за прийнятними цінами.

ТОВ "ВПТ-УКРАЇНА" має заслужену репутацію надійного ділового партнера. Виконання договірних зобов'язань - для нас справа честі. Тому з нами із задоволенням працюють багато підприємств України, для яких основним профілем діяльності є металообробка, а також підприємства залізниці України, які закуповують у нас пластини та різці.

Ми отримуємо твердосплавний ріжучий інструмент виключно від підприємств - виробників, тому гарантуємо його якість і маємо можливість поставляти продукцію за конкурентоздатною ціною, на прийнятних для замовника умовах (оплата за фактом постачання, відстрочення платежу, гнучка система знижок і так далі).

Завдяки високій якості і оптимальному співвідношенню "ціна / якість" твердосплавний інструмент, який ми представляємо, отримав хорошу репутацію на світовому ринку, і успішно експлуатується на підприємствах машинобудування, суднобудування, металургійних, гірничо-збагачувальних комбінатах багатьох країн світу. Його міцність гарантується виробником і не поступається кращим аналогам відомих європейських брендів.

Наші фахівці завжди готові надати Вам допомогу в оптимальному підборі необхідного твердосплавного інструменту і його впровадженню у виробництво. Для визначення економічної доцільності використання пропонованого нами токарного і фрезерного інструменту, на Вашому підприємстві можливе проведення його порівняльних і тестових випробувань.

Приймаємо замовлення на виготовлення інструменту по кресленнях замовника.

ТОВ «ВПТ-Україна»

Україна 21009 м. Вінниця,

вул. Київська 16, оф. 516

тел. +38(0432) 57-92-06

тел./факс +38(0432) 55-05-89

E-mail: vpt.ukraina@gmail.com

Твердосплавний ріжучий інструмент по найкращим цінам в Україні.

Всі права захищено. Розробка сайту - «Webhit»